Titles you rated
The Polar ExpressRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
MacbethRated ★ 1.5
Le Grand ChefRated ★ 1.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 2.5
Gone with the WindRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 2.5
The HousemaidRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 0.5
Fermat's RoomRated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The UnfairRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0- BlackRated ★ 3.0