Titles you rated
Long Day's Journey Into NightRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 5.0
K-PAXRated ★ 5.0
Good Luck to You, Leo GrandeRated ★ 4.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.5
Cast AwayRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Erin BrockovichRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 5.0
Vivre Sa VieRated ★ 5.0