Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.0- One WinRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Forbidden FairytaleRated ★ 2.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
LobbyRated ★ 2.5
Panic RoomRated ★ 3.5
DriveRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
FerrariRated ★ 3.5