Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Zero DayRated ★ 3.5
Incompetent TakaRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Expert of Changing JobsRated ★ 4.0
The FableRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
If Talking PaidRated ★ 4.0
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 2.5- The FrogRated ★ 2.5
Doona!Rated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 3.5