Movies
Ratings
87
Summer WarsRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
The Great BattleRated ★ 0.5
UpgradeRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5