Titles you rated
The Con ArtistsRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 4.5
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 4.5
The HuntressesRated ★ 4.0
Mr. XXX-KisserRated ★ 4.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 4.0
Underground RendezvousRated ★ 4.0
Two MoonsRated ★ 4.5
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 5.0
The CatRated ★ 5.0
Mr. GoRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
The SmurfsRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Born To SingRated ★ 3.5
HowlingRated ★ 4.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Little ManRated ★ 4.5