Movies
Ratings
83
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 3.0
Bad GeniusRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Tooth and the NailRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Johnny ExpressRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
The SignalRated ★ 2.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0