Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 3.5
CrankRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0