Titles you rated
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 3.5
Becoming a BillionaireRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Thank YouRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 2.5
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 4.5
For You in Full BlossomRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 3.5
HouseRated ★ 3.0
HouseRated ★ 3.0- Bambino!Rated ★ 4.5
- Korean Ghost Stories-Agaya CheongsangajaRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 3.5