Series
Ratings
85
The Empress Season 1Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5- My Bratty PrincessRated ★ 3.0
- My Fair Princess IIIRated ★ 2.0
My Fair Princess 2Rated ★ 3.0
Tears of the DragonRated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 2.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 3.0
Late Night RestaurantRated ★ 2.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0