Movies
Ratings
185 The AvengersRated ★ 4.0 The AvengersRated ★ 4.0
 Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5 Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
 Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5 Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
 ThorRated ★ 4.0 ThorRated ★ 4.0
 Baby and MeRated ★ 2.0 Baby and MeRated ★ 2.0
 Ice AgeRated ★ 2.0 Ice AgeRated ★ 2.0
 Heart Is 2Rated ★ 3.5 Heart Is 2Rated ★ 3.5
 The Sheriff In TownRated ★ 3.0 The Sheriff In TownRated ★ 3.0
 Beauty and the BeastRated ★ 3.5 Beauty and the BeastRated ★ 3.5
 TwentyRated ★ 3.5 TwentyRated ★ 3.5
 No Strings AttachedRated ★ 3.0 No Strings AttachedRated ★ 3.0
 Love, RosieRated ★ 3.5 Love, RosieRated ★ 3.5
 Iron ManRated ★ 4.0 Iron ManRated ★ 4.0
 The Incredible HulkRated ★ 4.0 The Incredible HulkRated ★ 4.0
 Iron Man 2Rated ★ 4.0 Iron Man 2Rated ★ 4.0
 Midnight RunnersRated ★ 4.0 Midnight RunnersRated ★ 4.0
 Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0 Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
 The PriestsRated ★ 3.5 The PriestsRated ★ 3.5
 A Violent ProsecutorRated ★ 3.5 A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
 On Your Wedding DayRated ★ 3.0 On Your Wedding DayRated ★ 3.0