Series
Ratings
53
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 4.0
You Are Closer Than I ThinkRated ★ 4.0- Haneuljae's MurderRated ★ 3.5
 - Merry MaryRated ★ 5.0
 - SoulmateRated ★ 5.0
 
Shoot for the StarsRated ★ 4.5
1% of AnythingRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.5
49 DaysRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 4.0