Titles you rated
Beef Season 1Rated ★ 4.5
WestworldRated ★ 3.5
Homeland Season 1Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0