Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.5
TwentyRated ★ 2.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
QuickRated ★ 1.0
TangledRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0