Movies
Ratings
30
All About My WifeRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5