Movies
Ratings
606
MissingRated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.0
CollectorsRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 3.0
LucaRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
WishRated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5