Series
Ratings
23
RuPaul's Drag RaceRated ★ 3.5
The Bold TypeRated ★ 4.0
The Bold TypeRated ★ 4.0
The Bold TypeRated ★ 4.0
Too Hot to HandleRated ★ 3.0
Too Hot to HandleRated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 4.5
Cooking with ParisRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Love NaggersRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 2.0