Movies
Ratings
130
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
Once in a SummerRated ★ 3.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 3.5
I Give My First Love to YouRated ★ 5.0
The BodyguardRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 2.5
FailanRated ★ 2.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Gone with the WindRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.5
Forever the MomentRated ★ 5.0