Movies
Ratings
247
Finding DoryRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 2.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5
BlindnessRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 1.5
Black PantherRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 1.5
Starship TroopersRated ★ 1.0
Crying FistRated ★ 2.5
CrankRated ★ 1.5
The HousemaidRated ★ 1.5
The City of ViolenceRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 2.0