Movies
Ratings
212
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
It ComesRated ★ 4.0
Destruction BabiesRated ★ 3.0
Kids on the SlopeRated ★ 5.0
MalenaRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
Hyouka: Forbidden SecretsRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 2.5
Crows ZeroRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.5
CloverfieldRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Death Note: Light Up the New WorldRated ★ 2.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
WasabiRated ★ 3.0