Movies
Ratings
214
Jurassic ParkRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
ThirstRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
ClickRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5