Movies
Ratings
341
The Beast And The BeautyRated ★ 2.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 1.5
Basic InstinctRated ★ 1.0
BedevilledRated ★ 1.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 1.0
The MaskRated ★ 2.0
The DreamersRated ★ 1.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 1.0
Daddy Long LegsRated ★ 0.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.0
Two CopsRated ★ 1.0
Final Destination 3Rated ★ 2.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 2.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 0.5
Killer ToonRated ★ 1.5
Over My Dead BodyRated ★ 0.5
Wishing StairsRated ★ 0.5
NoahRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 1.0