Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Carry OnRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Extraction 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0