Titles you rated
BootsRated ★ 4.5
UntamedRated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
LTNSRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Bling EmpireRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5