Movies
Ratings
928
FrankensteinRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
American PsychoRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 0.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.0
Past LivesRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Fantastic PlanetRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 2.5
The President's Last BangRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0