Series
Ratings
142
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
더 인플루언서Rated ★ 2.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Rookie CopsRated ★ 3.5
Soundtrack #1Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 3.0