Movies
Ratings
92
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
CasperRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0