Movies
Ratings
436
CommandoRated ★ 4.0
Point BlankRated ★ 3.5
BanditsRated ★ 3.5
ChaosRated ★ 3.0
Hot Tub Time MachineRated ★ 3.5
RevolverRated ★ 3.0
Green Street HooligansRated ★ 3.5
Blood and BoneRated ★ 3.5
Mean MachineRated ★ 3.0
22 BulletsRated ★ 3.0
DodgeBall: A True Underdog StoryRated ★ 3.5
God of Gamblers III Back to ShanghaiRated ★ 4.0
Martian ChildRated ★ 3.0
AntitrustRated ★ 3.0
RidersRated ★ 3.0
Big StanRated ★ 3.5
Elite Squad: The Enemy WithinRated ★ 3.5
Bend It Like BeckhamRated ★ 3.0
G-ForceRated ★ 2.5
The HuntressesRated ★ 0.5