Movies
Ratings
100
Iron ManRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
GhostRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0