Movies
Ratings
682
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 0.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Ordinary PersonRated ★ 3.0
Belle & SebastianRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 1.5
A Cure for WellnessRated ★ 4.0
LoganRated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0