Movies
Ratings
132
ArrivalRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.5
ChawRated ★ 3.0