Series
Ratings
23 Cowboy BebopRated ★ 5.0 Cowboy BebopRated ★ 5.0
 Wednesday Season 1Rated ★ 4.5 Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
 Incomplete LifeRated ★ 5.0 Incomplete LifeRated ★ 5.0
 StrangerRated ★ 4.5 StrangerRated ★ 4.5
 Oshi no KoRated ★ 4.0 Oshi no KoRated ★ 4.0
 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
 The Glory Part 1Rated ★ 4.0 The Glory Part 1Rated ★ 4.0
 Chainsaw ManRated ★ 5.0 Chainsaw ManRated ★ 5.0
 SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5 SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
 D.P. Season 2Rated ★ 3.5 D.P. Season 2Rated ★ 3.5
 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
 My MisterRated ★ 5.0 My MisterRated ★ 5.0
 Hellbound Season 1Rated ★ 4.0 Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
 D.P.Rated ★ 5.0 D.P.Rated ★ 5.0
 AnnaRated ★ 4.0 AnnaRated ★ 4.0
 Jujutsu KaisenRated ★ 4.0 Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
 Attack on TitanRated ★ 4.5 Attack on TitanRated ★ 4.5
 Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 5.0 Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 5.0
 Narco-SaintsRated ★ 4.0 Narco-SaintsRated ★ 4.0