Movies
Ratings
120
Real SteelRated ★ 4.5
Memories of the SwordRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
The UnfairRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 5.0
The SilencedRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
No MercyRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0