Titles you rated
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.5
Friends Season 4Rated ★ 4.5
Friends Season 3Rated ★ 3.5
Friends Season 2Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Chicago TypewriterRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0