Series
Ratings
41
Another Miss OhRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 4.5
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
Cunning Single LadyRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.5
Heart to HeartRated ★ 3.5
Hogu's LoveRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
MaskRated ★ 4.5
I Remember YouRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 3.5