Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
Hellsing Ultimate IVRated ★ 4.0
Hellsing Ultimate IRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0