Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
You Raise Me UpRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Poker FaceRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 3.5
- Mobile Suit Z GundamRated ★ 4.0
Sex Education Season 4Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Mobile Suit GundamRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Kakegurui ××Rated ★ 3.0
- KakeguruiRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.5