Titles you rated
A Moment to RememberRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
One DayRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5