Movies
Ratings
277
The Exit 8Rated ★ 5.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Dead to RightsRated ★ 5.0
City of Life and DeathRated ★ 4.5
Us and ThemRated ★ 4.5
YoloRated ★ 5.0
Hi, MomRated ★ 5.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0