Series
Ratings
34
Gossip GirlRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
Bates MotelRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
YoungerRated ★ 4.0
YoungerRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0