Movies
Ratings
96
The HostRated ★ 1.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
My WayRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
LeonRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Le Grand ChefRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0