Titles you rated
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
Girl Meets WorldRated ★ 3.5- The Lying Game Season 2Rated ★ 4.0
- The Lying Game Season 1Rated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.0
Zettai KareshiRated ★ 3.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
FingersmithRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
iCarlyRated ★ 3.5- iCarlyRated ★ 3.5
Jane the VirginRated ★ 2.0- iCarlyRated ★ 3.5