Series
Ratings
16
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5