Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
DexterRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0