Movies
Ratings
38
My Sassy GirlRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0