Titles you rated
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
OldRated ★ 2.5
GretaRated ★ 2.5
The Gray ManRated ★ 3.5
NobodyRated ★ 3.0
RunRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 2.5
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 3.5
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 2.5
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 3.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.5
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 2.5
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.5