Titles you rated
LoganRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
SullyRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Zoolander 2Rated ★ 1.5
The Last PrincessRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
The Legend of TarzanRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
Beyond BordersRated ★ 4.0
Life or Something Like ItRated ★ 4.5
Sky Captain and the World of TomorrowRated ★ 3.5
GiaRated ★ 4.5
AlexanderRated ★ 3.0