Series
Ratings
211
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 1.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5
GoblinRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 2.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Five EnoughRated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
Mrs. CopRated ★ 1.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 1.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5- 올림포스 가디언Rated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 1.5
Bad GuyRated ★ 2.0