Titles you rated
Memories of MurderRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 1.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5