Titles you rated
Vinland Saga Season 2Rated ★ 2.5
My MisterRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Beck: Mongolian Chop SquadRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
UltramanRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Fighting SpiritRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0- AjinRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0